Chocolate Hill - Maliny a skořice 70% 62g (H)

Skořice, maliny a tmavá čokoláda. To je spojení, které vás zahřeje, obejme a uklidní. Skořici si každý z nás většinou spojí se zimou, ale díky malinám je čokoláda svěžejší, takže si ji můžete dopřát po celý rok.
99 Kč
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Čokoláda s malinami a skořicí – jak chutná?

Vysokoprocentní čokoláda se často označuje za hořkou. Naši čokoládu byste ale určitě za vyloženě hořkou neoznačili, a to díky kakaovým bobům Criollo z Peru, které se vyznačují právě nízkou hořkostí. Skořice čokoládě dodává příjemnou pikantnost a uklidňující hřejivost, zatímco ovocné tóny malin vás osvěží a zvednou vám náladu.

Zdravé maliny

Maliny jsou milovaným ovocem dětí i dospělých. Jsou symbolem lásky a letní bezstarostnosti. Mají vysoký obsah antioxidantů, který si uchovají i po usušení mrazem. Mají antikarcinogenní a antibakteriální účinky a také obsahují vysoké množství vitamínu C. Můžeme v nich nalézt hodnotnou kyselinu listovou, hořčík, mangan, draslík a měď.

Účinky skořice 

To, že se s malinami skořice ideálně doplňuje, napovídá skutečnost, že stejně jako maliny obsahuje antikarcinogenní látky a je účinným antimikrobiotikem. Obsahuje také látky podporující léčbu diabetu 2. typu. Její chuť navíc podpoří vaše soustředění a paměť.

Příroda v tabulce čokolády

Řídíme se heslem, že v jednoduchosti je krása. Proto vyrábíme naše čokolády ze základních surovin rovnou z přírody a nepřidáváme tam navíc nic, co by změnilo její chuť. Máte tak jistotu, že ochutnáte opravdovou čokoládu. Je stvořená pouze z kakaových bobů z Peru a přírodního třtinového cukru. Posypaná lyofilizovanými malinami a skořicí.

SLOŽENÍ:
kakaové boby, třtinový cukr, lyofilizované maliny (3,26 %), skořice mletá. Obsah kakaové sušiny nejméně: 70 %.

KAKAOVÉ BOBY:
odrůda Criollo, země původu Peru

HMOTNOST:
62 g

INFORMACE PRO ALERGIKY:
Může obsahovat stopy mléka a ořechů.

SKLADOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Druh čokoládyHořká

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují