Chocolate Hill - NutHillka oříškový krém s čokoládou Ekvádor 60% 250g (H)

Lískové oříšky, mandle a kešu ořechy spojily síly s naší 60% Bean to Bar čokoládou z výběrových kakaových bobů z Ekvádoru. A dobře udělaly! Světlo světa spatřila opravdu velká dobrota, která se u vás doma moc dlouho neohřeje. Nebudeme lhát. Tento oříškový krém se nám opravdu povedl a máme z něj radost. A budeme vás rovnou i varovat. Chuť oříšků a naší kvalitní čokolády způsobuje obrovskou závislost.
199 Kč
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Jak oříškový krém se 60% hořkou čokoládou chutná?

V oříškových krémech nemohou chybět kvalitní lískové ořechy. Mají totiž nezaměnitelnou chuť, bez které by to nebylo ono. Proto jich je v našem čokoládovém krému s oříšky ve srovnání s ostatními složkami nejvíce. Ano, díky nim má svoji charakteristickou chuť i známá pomazánka ze supermarketů, která je však plná i palmového tuku a bílého cukru. Ničeho takového se u naší NutHillky nedočkáte. K lískovým ořechům jsme přidali mandle, které umí krém chuťově zjemnit a dodat mu určitou rafinovanost. Abychom krému dodali přirozenou nasládlost, tak jsme přidali i kešu oříšky, kterých je v něm z těchto třech složek nejméně. Jsou ale velmi důležité, protože krému dodávají také podmanivou máslovou chuť.

Nejdůležitějším prvkem našeho krému je samozřejmě čokoláda, kterou jsme pro vás vyrobili z výběrových kakaových bobů z Ekvádoru. Zvolili jsme je záměrně. Tyto boby jsou velmi intenzivní s výraznou "čokoládovostí". Jedná se o naši 60% čokoládu na vaření, kterou si můžete zakoupit i samostatně. Do této čokolády přidáváme kvalitní třtinový cukr, který nám krém zároveň příjemně osladil. Jak moc? Úplně akorát. Není vůbec přeslazený. Chuťově se nám ho podařilo dokonale vyvážit. I naši zaměstnanci po něm úplně šílí, takže je musíme trošku hlídat, aby na vás něco zbylo. wink

Do našich krémů přidáváme ještě jednu podstatnou složku. Himálajskou sůl. Je to přírodní zvýrazňovač chutí. Z čokolády a z oříšků "vytáhne" ty nejzajímavější chuťové kontury, ze kterých se Vaše chuťové pohárky rozplynou blahem. Pokud byste chtěli zjistit, co se na vašem jazyku bude odehrávat, tak velmi doporučujeme, abyste si ho přečetli. Nemusíte mít ale strach, že by byl krém přesolený. Sůl v něm nelze nijak výrazně cítit. Snažíme se spíše cílit na lepší vnímání chutí na podvědomé úrovni.

SLOŽENÍ:
pražené lískové ořechy 39,9 %, 60% čokoláda z výběrových kakaových bobů z Ekvádoru 24,8 % (kakaové boby, kakaové máslo), pražené mandle 19,9 %, pražené kešu ořechy 14,9 %, himálajská sůl (0,5 %). Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně: 60 %.

KAKAOVÉ BOBY V ČOKOLÁDĚ:
země původu Ekvádor

HMOTNOST:
250 g

INFORMACE PRO ALERGIKY:
Může obsahovat stopy ostatních skořápkových plodů a mléka.

DOPORUČENÍ:
Na povrchu se může vytvářet olejová vrstva. Před konzumací doporučujeme promíchat. Při nižších teplotách tuhne. Nejlépe chutná při pokojové teplotě.

SKLADOVÁNÍ:
Uchovávejte na temném místě. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 14 dnů.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují