Chocolate Hill - NutHillka oříškový krém s čokoládou z Peru 100% 250g (H)

Potkaly se lískové ořechy, mandle a kešu ořechy s naší 100% Bean to Bar čokoládou z výběrových kakaových bobů z Peru. Nevybíravě se k nim lísal i cukr, ale do party se nedostal. Bylo to setkání osudové. Vznikla čokoládová NutHillka bez přidaných cukrů. Dobrota, které můžete sníst kvanta a výčitky se nedostaví.
199 Kč
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Jak chutná oříškový krém se 100% čokoládou?

Lískové ořechy do oříškových krémů neodmyslitelně patří. Dali jsme jich tam nejvíce. Jejich specifická chuť krému dodává hloubku a rafinovanost. Co do množství jsou v závěsu mandle, které krém příjemně zjemní a dodají neodolatelnou vůni. Kešu ořechy, kterých je v této směsi nejméně, dodávají podmanivou nasládlost a máslovou chuť. Oříšky jsme pro vás jemně upražili, aby se jejich chuť zvýraznila.

A teď to nejdůležitější. Oříšky jsou sice fajn, ale my jsme Bean to Bar čokoládovna. Dovážíme k nám výběrové kakaové boby vzácných odrůd a děláme z nich čokoládu. Do tohoto ořechového krému jsme přidali 100% čokoládu z kakaových bobů odrůdy Criollo, které pocházejí z Peru. Je to velmi ušlechtilá odrůda s vyváženou chutí, která krému dodává výbornou kakaovou chuť. V čokoládě jako takové je přibližně polovina kakaového másla (v kakaových bobech se přirozeně vyskytuje). Kakaové máslo se při pokojové teplotě nerozpouští. Díky němu krém neteče a není vodnatý. Ale o jeho konzistenci řekneme více níže.

Tento krém jsme pro vás připravili bez cukru, tedy bez toho přidaného. Obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry z ořechů a kakaových bobů. Nic víc.

Do složení se nám vloudila jedna další položka. Himálajská sůl, která pomáhá rozvinout chuť ořechů a čokolády. Sůl a čokoláda spolu skvěle fungují, trošku vám zmatou chuťové pohárky. Ale v dobrém, protože se zvýrazní vaše smysly a lépe vnímáte zajímavé chuťové kontury, které normálně vnímat nedokážete. Nemusíte se bát, krém není nijak znatelně slaný, celé to probíhá spíš na podvědomé úrovni. Kdyby vás to zajímalo, tak si ho určitě přečtěte.

Připravte se na to, že tento oříškový krém není sladký. Jen chuť čistých přírodních surovin. Bez éček a jiných aditiv.

SLOŽENÍ:
pražené lískové ořechy 39,9 %, pražené mandle 24,9 %, pražené kešu ořechy 18,9 %, 100% čokoláda z výběrových kakaových bobů z Peru 14,9 % (kakaové boby, kakaové máslo), himálajská sůl (0,5 %). Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně: 100 %.

KAKAOVÉ BOBY V ČOKOLÁDĚ:
odrůda Criollo, země původu Peru

HMOTNOST:
250 g

INFORMACE PRO ALERGIKY:
Může obsahovat stopy ostatních skořápkových plodů a mléka.

DOPORUČENÍ:
Na povrchu se může vytvářet olejová vrstva. Před konzumací doporučujeme promíchat. Při nižších teplotách tuhne. Nejlépe chutná při pokojové teplotě.

SKLADOVÁNÍ:
Uchovávejte na temném místě. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 14 dnů.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují