Chocolate Hill - Hořká bez cukru slazena prachem z lesních plodů 77% 61,5g (H)

Tuto čokoládu bez cukru jsme si doslova zamilovali. Ulomte si kousek, pomalu převalujte na jazyku a nechte se přenést do voňavého lesa. Maliny, borůvky a ostružiny vytvářejí neskutečně intenzivní kombinaci chutí, která dostane i vás.
99 Kč
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Lesní čokoládové pokušení bez cukru

Na naši čokoládu bez cukru sednul prach... Nebojte, není to proto, že by někde dlouho čekala na balení. Zasypali jsme ji totiž dokonalou kombinací prachu z lyofilizovaného ovoce. Můžete se těšit na skvělou chuť malin, které přinášejí příjemnou kyselost. Ty jsou doplněny o ostružiny, které se postarají o dávku chuťové rafinovanosti, se kterou se váš jazyk běžně nepotkává. A borůvky jsou zdrojem sladkosti a samozřejmě čokoládu doplní o svoji specifickou chuť, která je sama o sobě tak trochu čokoládová. 

A co je na tom nejlepší? Nejenže naše čokoláda neobsahuje cukr. Všechny tyto plody jsou v souladu s low carb zásadami. Čokoládu si můžete dopřát zcela bez výčitek. Je to pravá a nefalšovaná superpotravina. Každý přidaný prvek se vyznačuje zástupem pozitivních vlastností. Čokoláda je přírodní antidepresivum. Ovocné plody jsou zdrojem antioxidantů, vitaminů a živin, které jsou díky lyofilizaci (sušení mrazem) plně zachovány.

Jako sladidlo je použit erythritol. Po dlouhém vybírání jsme ho označili za nejlepší alternativu běžného cukru. Dalece předčil ostatní sladidla ve všech sledovaných parametrech. Má totiž nulový glykemický index a v těle nemetabolizuje. Čokoláda je tedy vhodná i pro diabetiky. Erythritol nemá výrazné projímavé účinky, což se o jiných sladidlech bohužel říci nedá. Navíc má příjemnou chuť podobnou cukru a nemá pachuť.

Příjemná ovocnost posypu krásně vynikne i díky jemnosti naší čokolády bez cukru. Té jsme dosáhli, jelikož jsme k prémiovým kakaovým bobům přidali i kvalitní kakaové máslo. Do čokolády jsme také přímo zamleli kešu ořechy a mandle, které jsou přirozeně krásně nasládlé. Spojení všech těchto surovin je dokonale vyvážené a tuto čokoládu jsme si opravdu hodně oblíbili.

SLOŽENÍ:
kakaové boby, kakaové máslo, sladidlo erythritol (12,7 %), kešu ořechymandle, lyofilizované maliny (0,8 %), lyofilizované borůvky (0,8 %), lyofilizované ostružiny (0,8 %). Obsah kakaové sušiny nejméně: 77 %.

KAKAOVÉ BOBY:
odrůda Criollo, země původu Peru

HMOTNOST:
61,5 g

INFORMACE PRO ALERGIKY:
Může obsahovat stopy mléka a ostatních skořápkových plodů.

DOPORUČENÍ:
Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

SKLADOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují