Chocolate Hill - Raw BIO 60% 60g (H)

Čokoláda v té nejčistší přírodní podobě. Je vyrobena z nepražených kakaových bobů, čímž si zachovává celou řadu nutričně cenných vlastností. Přijde vám slovní spojení "zdravá čokoláda" jako mýtus? V tomto případě se ho nebojíme použít.
89 Kč
Skladem

RAW čokoláda – jak chutná?

Jelikož využíváme nepražené kakaové boby, tak je čokoláda doslova "živá". Díky tomu, že se boby nepraží, nedochází ke karamelizaci, která může některé nutriční benefity degradovat. Čokoláda je trošku kyselejší a je velmi ovocná. Kyselost je však mírně potlačená chutí panely. Jedná se o sušenou třtinovou šťávu, která má trošku jiný typ sladkosti (v tomto případě lepší), než třtinový cukr, který využíváme u zbytku našich čokolád. Výsledkem je velmi svěží čokoláda, která vás nabije živou energií.

Kakaové boby jsou zdrojem antioxidantů, minerálů, vitamínů a mnoha prospěšných látek, mezi které patří i enzymy, které podporují trávení. Právem se řadí mezi superpotraviny. A všechny tyto vlastnosti můžete očekávat i od naší RAW čokolády.

Čokoláda přímo z kakaových bobů

Na vysokou kvalitu naší RAW čokolády má přímý vliv způsob, jakým čokoládu vyrábíme. Na rozdíl od mnoha výrobců, kteří nakupují hotovou čokoládu jako polotovar, který následně rozpouštějí, vyrábíme čokoládu přímo z kakaových bobů, které si sami dovážíme. Potom je poctivě třídíme, čistíme, drtíme a meleme. Celý výrobní proces si tak můžeme pohlídat a vybírat si hlavně jen ty nejlepší suroviny. Pro tuto čokoládu zpracováváme velmi vzácné kakaové boby odrůdy Criollo z Peru. Jejich vzácnost spočívá v tom, že ze všech vyprodukovaných bobů na světe jsou jich jen 2 %. Tuto odrůdu jsme si vybrali záměrně, díky její ovocné chuti a velmi nízké hořkosti. 

Čokoláda je vyráběna ručně, bez chemie

To, že jsme malá manufaktura, vám dává jistotu, že každá tabulka je důsledně zpracována a kontrolována. Naším cílem je produkovat tu nejlepší čokoládu a děláme pro to vše, co je v našich silách. Víme, že nejlepší čokoláda může vzniknout jen z nejlepších dostupných surovin v kombinaci bezchybným zpracováním. Naše RAW čokoláda neobsahuje žádnou chemii, aditiva a náhražky. Do čokolád dokonce nedáváme ani běžně užívané lecitiny. Tato čokoláda je jen dvousložková. Obsahuje pouze nepražené kakaové boby a panelu. Víc není třeba, víc toho nepotřebuje!

SLOŽENÍ:
nepražené kakaové boby*, sušená třtinová šťáva (panela)*. Obsah kakaové sušiny nejméně: 60 %.
* = BIO produkt

KAKAOVÉ BOBY:
odrůda Criollo, země původu Peru

HMOTNOST:
60 g

INFORMACE PRO ALERGIKY:
Může obsahovat stopy mléka a ořechů.

SKLADOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Druh čokoládyHořká

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují