Exklusivní Set Infinit Maximus

Vytvořen pro ty nejnáročnější z Vás, doprovázený neopakovatelnými chutěmi a zážitky v každém kousku. Nechejte se svést láskou unikátní bonboniérou Valentýnská romance, perleťovým srdcem naplněným po okraj jahodami a láskou, exkluzivní voucherem na jedinečné chvíle odpočinku ve wellness a mnohým dalším.
4 990 Kč
Skladem
Vyzkoušejte také

Výjimečný důkaz lásky

Lámete si hlavu, jak vyjádřit lásku a říci “Miluji tě” speciálním a originálním způsobem? Věnujte jedinečný set Infinit Maximus, který vyjádří jakou váhu má Vaše láska!

Najdete zde stejně neobyčejné a dokonalé překvapení, jakou je Vaše vyvolená osoba. Celým setem, ať už limitovanou kazetou Valentýnská romance, jahodovým srdíčkem naplněným po okraj láskou, čokoládou zahalenou zlatým závojem či jedinečným voucherem pro společné chvíle v resortu Infinit Maximus, se nese vytříbenost propojená s citovou hloubkou, která vyrazí dech naprosto každému obdarovanému.

Loterie lásky

Být milován je nádherný pocit, bezmezného štěstí. Dokažte, že jsou Vaše city věčné a nekonečné a společně se setem Infinit Maximus vytvořte nepřehlédnutelný symbol neutuchající lásky. Je pravdou, že láska prochází žaludkem a na Valentýna to platí dvojnásob. A právě proto byla sestavena kazeta Valentýnská romance, kde každá pralinka dotváří romantickou atmosféru k dokonalosti. Vytvořte si se svou polovičkou hravou a sladkou loterii a objevujte chutě valentýnských pralinek.

Darujte luxus jménem odpočinek a láska

Nejkrásnějším dárkem jsou společné chvíle strávené jen ve dvou. Vyjádřete svou lásku a city plnými doušky a zažijte tak valentýnské chvíle s hlavou v oblacích, kdy se dokonalý sen stane realitou, v nezapomenutelné a láskyplné atmosféře, která přetrvává ještě dlouho poté.

Láskyplné souznění

Díky speciálnímu voucheru v resortu Infinit Maximus na 180 minut pro dvě osoby nechejte splynout vaše duše i těla a vychutnejte si vrchol krásných momentů valentýnského dne společně s Don COCO.

Další informace

Minimální trvanlivost pralinek je 60 dní od data odeslání Vaší objednávky. Skladujte pralinky nejlépe při teplotách 16-20°C v temnu a vlhkosti do 60%.

Výrobci: Malé české čokoládovny. Všechny pralinky jsou čerstvě vyrobeny v CZ pro společnost Don COCO CZ s.r.o.
Obsah kakaové hmoty: Pokud není uvedeno jinak nejméně: Hořká čokoláda – 57%, Mléčná čokoláda – 34%, Bílá čokoláda – 28%

Položit dotaz k produktu

Vybíráme jen to nejlepší

Vybíráme pro Vás ty nejúžasnější pralinky z těch nejlepších malých českých čokoládoven tak, abyste mohli ochutnat to nejlepší z od těch nejlepších. Dokonalé kombinace chutí opravdových mistrů.

Jen kvalitní suroviny

Dbáme na to, aby byly naše pralinky vyrobeny z těch nejlepších surovin. Základem je kvalitní čokoláda, která je doplněna jedinečnou náplní tak, aby dohromady vytvořily dokonalou kombinaci chutí.

Dokonalé zpracování

Naše bonboniéry jsou exklusivní záležitost, a proto dbáme na jejich dokonalé zpracování. Hledáme smysl v každém detailu. Vše musí být perfektní. Naše bonboniéry vyrábějí ty nelepší české firmy.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Mám dát bonboniéru pro jistotu do lednice?

Pralinky do lednice určitě nepatří. Čokoláda se rozpouští při teplotách nad 28°C, takže stačí mít bonboniéru uloženou mimo sluníčko pěkně v temnu.

Potřebuji pralinky jako dárek až za měsíc. Můžu je koupit již teď?

Vytvořte si objednávku a do poznámky napište na jaký termín pralinky potřebujete doručit nebo zašlete objednávku až to bude aktuální. Chceme Vám zaručit čerstvost těchto báječných pralinek, a protože naše malé čokoládovny vyrábí z těch nejlepších surovin, dlouhodobé skladování jim nesvědčí.

Mohlo by se Vám také líbit