Set - Kokosové kuličky a čokoládové lanýže

Opravdové uhlí z čokolády s tou nejlepší smetanovou náplní a černým kakem
Produkt již není v prodeji.
Vyzkoušejte také

Protiklady se přitahují

Jak už to i v běžném světě chodí, tak je to i u nás, v pralinkách. Spojíte dvě na první pohled šílené chutě a ty pak překvapí lahodným skloubením chutí.

Rozhodli jsme se proto přinést balíček s nesmrtelnou černobílou kombinací.

Anděl s ďáblem v těle

V tomto setu se můžete těšit na andělsky jemné kuličky z bílé čokolády, které jsou zasněžené kokosem. Nechejte se unášet krémovou náplní, doplněnou o nasekané křupavé mandle.

Kokos se skvěle doplňuje s kakaem. Proto zde najdete i smetanové lanýže obalené v černém kakau, které má lehce kouřový nádech. Schválně jestli jej tam najdete i vy :).

Kokosové kuličky

Venku je krásně bílo, vzduch je čistý a růžové tváře nám barví mráz. Na zimním období je zkrátka něco magického. Obzvlášť pokud si po návratu domů zapálíte svíčku a zapnete jemné světýlka. K dokonale útulné atmosféře chybí jen právě uvařený čaj a něco sladkého na zub.

Co takhle.... Zasněžené kokosem jako čerstvý sníh, který krásně křupe. Lahodná krémová náplň s nasekanými mandličkami. To vše zabaleno v bílé čokoládě. Takové jsou kokosové kuličky.

Vznášejte se na křídlech andělsky lahodných kuliček, ať už jste kdekoli. Anebo darujte tyto kokosové obláčky vašim blízkým.

Smetanové lanýže v černém kakau

Spojení, které z módy jen tak nevyjde. Smetanový základ lanýže, který je obalen v černočerném kakau. A víte, že tento lanýž má lehce kouřový nádech? Schválně jestli jej také poznáte.

Každý kousek pohladí po duši svou jemností a zároveň přirozeně osvěží a vzpruží díky kakau. Záleží jen na Vás jak si je vychutnáte. Ať už dopoledne s kávou či odpoledne u čaje.

Pospěšte si a vyzkoušejte.

Další informace

Minimální trvanlivost pralinek je 60 dní od data odeslání Vaší objednávky. Skladujte pralinky nejlépe při teplotách 16-20°C v temnu a vlhkosti do 60%.

Hmotnost Kokosové kuličky: 370g
Hmotnost uhlí: 200g

Složení:

Kokosové kuličky:

cukr, sušené mléko, kakaové máslo, smetana, kokos, strouhaný kokos, karibský rum, cukr sorbit, sojóvý lecitin, přírodní vanilkové aroma.

Čokoládové uhlí:

cukr, sušené mléko, kakaové máslo, smetana, kakaová hmota, cukr sorbit, kakao, sojóvý lecitin, karagenan, přírodní vanilkové aroma.

Výrobci: Malé české čokoládovny. Všechny pralinky jsou čerstvě vyrobeny v CZ pro společnost Don COCO CZ s.r.o.
Obsah kakaové hmoty: Pokud není uvedeno jinak nejméně: Hořká čokoláda – 57%, Mléčná čokoláda – 34%, Bílá čokoláda – 28%

Položit dotaz k produktu

Vybíráme jen to nejlepší

Vybíráme pro Vás ty nejúžasnější pralinky z těch nejlepších malých českých čokoládoven tak, abyste mohli ochutnat to nejlepší z od těch nejlepších. Dokonalé kombinace chutí opravdových mistrů.

Jen kvalitní suroviny

Dbáme na to, aby byly naše pralinky vyrobeny z těch nejlepších surovin. Základem je kvalitní čokoláda, která je doplněna jedinečnou náplní tak, aby dohromady vytvořily dokonalou kombinaci chutí.

Dokonalé zpracování

Naše bonboniéry jsou exklusivní záležitost, a proto dbáme na jejich dokonalé zpracování. Hledáme smysl v každém detailu. Vše musí být perfektní. Naše bonboniéry vyrábějí ty nelepší české firmy.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Mám dát bonboniéru pro jistotu do lednice?

Pralinky do lednice určitě nepatří. Čokoláda se rozpouští při teplotách nad 28°C, takže stačí mít bonboniéru uloženou mimo sluníčko pěkně v temnu.

Potřebuji pralinky jako dárek až za měsíc. Můžu je koupit již teď?

Vytvořte si objednávku a do poznámky napište na jaký termín pralinky potřebujete doručit nebo zašlete objednávku až to bude aktuální. Chceme Vám zaručit čerstvost těchto báječných pralinek, a protože naše malé čokoládovny vyrábí z těch nejlepších surovin, dlouhodobé skladování jim nesvědčí.

Mohlo by se Vám také líbit