Vánoční pytlíček Don COCO

Vánoční pytlíček spojuje to nejlepší co máte na Vánocích nejraději!
990 Kč
Skladem

Čokoládový Mikuláš

Bez čokoládového Mikuláše jakožto nositele dárků se neobejde ani tento vánoční pytlík. Jeho skvělá sametová mléčná čokoláda je podtržena ručně malovanými detaily, jako očička, nosánek či fousy.

Arašídový nugát od JANKA

Arašídy zkrátka k Vánocům nepochybně patří a navíc ve spojení s nugátem tvoří dokonalé mlsání pro malé i velké.

Kokosové kuličky

Než za okny napadne první sníh, smlsněte si na zasněžených kouličkách. Pod kokosovou pokrývkou najdete lahodnou bílou čokoládu, která ukrývá jemnou náplň a křupavou mandličku k tomu. No řekněte sami, kdo by tomu odolal.

Čokoládové uhlí

Ať už patříte mezi zlobivé či hodné, tak v pytlíčku trochu uhlí od nás přece jen najdete. Ale nemusíte se bát, tyto uhlíky nejsou tvrdé jako ty od pekelníků. Na povrchu jsou obaleny černočerným kakaem a jakmile se zakousnete jsou smetanově jemné..

Horká čokoláda Brrr!

To je ale zima! Dny začínají být chladnější, a to je ta správná chvíle na hrnek horké čokolády. Stačí si připravit horké mléko a do něj zamíchat lžičku či dvě této horké čokolády, která se rozpustí během chvilky. Pak už stačí směs nalít do oblíbeného hrníčku a vzít si na zub třeba ještě malou sladkost z vánočního pytlíčku.

P.S. Pytlíčky jsou sice naplněné k prasknutí těmi nejlepšími dobrotami, ale pokud chcete přece jen přidat něco navíc, třeba panenku, autíčko či pro velké parfém nebo kolínskou, tak se určitě místo ještě najde :).

A co je na nich ze všeho nejlepší? Že jsou skrz na skrz vyrobené šikovnými českými ručkami! Hebounký červený pytlíček je ručně ušitý v chráněné dílně v Děčíně a je doplněn stromečkovězelenou hedvábnou stuhou, která dodá tu pravou vánoční atmosféru. A pokud sníte všechny dobroty, které pytlíček obsahuje, nemusíte klesat na mysli. Můžete jej znovu použít, třeba později jako pytlíček na bačkůrky do školy či školky anebo jej opět naplňte sladkostmi a dobrotami. U nás je jich stále spousta!

Pytlíčků je více než dost, ale neváhejte s objednáním, ať vám stihnou dorazit a vytvořit tu správnou nadílku.

V případě, že se Vám naše pytlíčky líbí a chtěli byste je darovat jako sponzorské dary či zkrátka ve větším množství. Kontaktujte nás pro velkoobchodní podmínky.

Další informace

Minimální trvanlivost pralinek je 60 dní od data odeslání Vaší objednávky. Skladujte pralinky nejlépe při teplotách 16-20°C v temnu a vlhkosti do 60%.

Hmotnost obsahu: 600g
Hmotnost pytlíčku: 700g

Složení:

Horká čokoláda 150g:

cukr, kakaová hmota, kakový prášek, aroma přírodní vanilka.

Mandle v mléčné čokoládě a skořici 80g:

pražené mandle, mléčná čokoláda (cukr, kakaový prášek, kakaové máslo, sušené mléko, sójový lecitin, aroma přírodní vanilka)

JANKŮV arašídový nugát 60g:

arašídy 50%, cukr, kakaová hmota, kakové máslo, aroma přírodní vanilka, sójový lecitin.

Čokoládové uhlí 70g:

cukr, sušené mléko, kakaové máslo, smetana, kakaová hmota, cukr sorbit, kakao, sojóvý lecitin, karagenan, přírodní vanilkové aroma.

Kokosové koule 90g:

cukr, sušené mléko, kakaové máslo, smetana, kokos, strouhaný kokos, karibský rum, cukr sorbit, sojóvý lecitin, přírodní vanilkové aroma.

Vánoční čokoládové lízátka 3x35g:

cukr, sušené mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, sójový lecitin, aroma přírodní vanilka, přírodní barviva (karotka, ředkev, černý rybíz, jablko, paprika)

Čokoládová figurka Mikuláš 50g:

cukr, sušené mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, sójový lecitin, aroma přírodní vanilka, přírodní barviva (karotka, ředkev, černý rybíz, jablko, paprika)

Obsah kakaové hmoty: Pokud není uvedeno jinak nejméně: Hořká čokoláda – 57%, Mléčná čokoláda – 34%, Bílá čokoláda – 28%
Výrobci: Malé české čokoládovny. Všechny pralinky jsou čerstvě vyrobeny v CZ pro společnost Don COCO CZ s.r.o.

Položit dotaz k produktu

Mohlo by se Vám také líbit