Chocolate Hill - Maliny a chilli bez cukru 77% 62,2g (H)

Čokoláda s chilli je příchuť, po které jste se ptali asi nejvíce. Dlouho jsme ji slibovali, ale do světa jsme se ji rozhodli pustit až ve chvíli, kdy budeme mít k dispozici něco unikátního. A to se tentokrát povedlo více než vrchovatě! Chilli totiž pochází z české farmy od skvělých lidí z World of Chilli. Jedná se o odrůdu Cayenne Yellow, které to opravdu moc sluší s lyofilizovanými malinami.
99 Kč
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Čokoláda s chilli jako spojení dvou českých manufaktur

Hned od uvedení našich čokolád bez přidaných cukrů jste se nás průběžně ptali, zda je budeme dělat i s chilli. Vždy jsme odpověděli kladně, ale chvilku to trvalo. Nechtěli jsme to uspěchat. Už nějakou dobu jsme totiž plánovali spolupráci se skvělým konceptem World of Chilli. Je to česká firma, je také z Brna a spojuje nás obrovské nadšení pro to, co děláme. Takže by byla opravdu škoda nespojit síly a nevytvořit něco unikátního.

World of Chilli vlastní dvě skvělé dámy, které se rozhodly, že budou v českých podmínkách pěstovat ty nejlepší odrůdy chilli papriček. A daří se jim to! Dokonce tak moc, že jejich fóliovníky na jihu Moravy už zabírají neskutečných 5 500 metrů čtverečních. Všechny své produkty zpracovávají ručně, nic nedovážejí. Pěkně od semínka, přes rostlinku až po konečný produkt, kterých mají nepřeberně.

Odrůda Cayenne Yellow

Společně jsme pro čokolády vybrali tyto chilli papričky nejen pro jejich krásnou žlutou barvu, ale také proto, že se chuťově k naší čokoládě velmi hodí. Nejedná se o "vražednou" chilli papričku, která by přebíjela její chuť. Uváděná ostrost je 10 000 - 30 000 SHU. To znamená, že pěkně zapálí, ale nespálí :-)

Papričky jsme doplnili o lyofilizované maliny, které čokoládě dodají příjemnou svěžest, kyselost a pomáhají zdůraznit ovocnost našich kakaových bobů. I pro tuto čokoládu jsme použili vzácné boby odrůdy Criollo, která pochází z Peru.

Opravdu limitovaná edice čokolád

K dispozici máme jen omezené množství těchto chilli papriček. Může se tedy stát, že čokoláda nebude vždy k dispozici a budete muset čekat na další sklizeň. Takže se opravdu jedná o vzácný produkt, který se nějaké masovější produkce nedočká!

SLOŽENÍ:
kakaové boby, kakaové máslo, sladidlo erythritol (12,5 %), kešu ořechymandle, lyofilizované: maliny (3,18 %), chilli papričky Cayenne Yellow (0,32 %). Obsah kakaové sušiny nejméně: 77 %.

KAKAOVÉ BOBY:
odrůda Criollo, země původu Peru

HMOTNOST:
62,2 g

INFORMACE PRO ALERGIKY:
Může obsahovat stopy mléka a ostatních skořápkových plodů.

DOPORUČENÍ:
Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

SKLADOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, charaňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují