O nás

Už jste slyšeli o Don COCO?

Pár nadšených čokoholiků,

kteří se rozhodli ukázat lidem, že dárek má být osobitý. Tak co? Jste napnutí? My také, a to s každou novinkou, která co nevidět bude mezi Vámi! Ale pěkně popořadě :)

JAK TO ZAČALO?

Byl rok 2016 a my se rozhodli najít u nás v Česku ty nejlepší čokoládovny ve svém oboru. Cíl se splnil! S jako prvními jsme se spojili s malou čokoládovnou v Karlových Varech a další tradiční čokoládovnou v jižních Čechách.

OTEVÍRÁME!

Neúnavně jsme pracovali na dalším z vytyčených bodů při cestě k našemu snu, otevření naší první prodejny. A podařilo se! Naše krásná prodejnička ve Valašském Meziříčí začala vítat zákazníky v létě roku 2016.

NEZASTAVUJEME! (NE)MÁME ZPOŽDĚNÍ!

I když jsme měli na začátku pochyby, tak nám jste nám je vyhnali z hlavy právě Vy! Naši zákazníci, kteří se čím, dál častěji spokojeně vraceli. Tak jsme neváhali a dali hlavy dohromady. A začaly přípravy k otevření nové prodejny, tentokrát v milované Ostravě!

ČOKOLÁDOVÝ BOOM PŘICHÁZÍ…

S novou prodejnou se i regály začaly plnit čokoládou a pralinkami od nových čokoládoven. Byli jsme úplně nadšení, když jsme mohli Ostravě představit krásný nový svět poctivé čokolády.

JSME ONLINE!

Vezli jsme se na vlně euforie a radosti od spokojených zákazníků. Je to jako droga! Tvořit čím dál více radosti! Chtěli jsme tuto myšlenku rozšířit mezi co nejvíce lidí. Neváhali jsme a rozběhli e-shop a mohli Vás přivítat i v online prostředí. 

VELKÝ TŘESK

Jak se říká… nehoda není náhoda ani nás neminula. S prvními objednávkami z e-shopu přišly první stížnosti. Přesněji na chybu v balení. Místo pralinek naskládaných jako ve šperkovnici, zákazníkům přišel guláš. Kruci! Ale takhle jsme to přeci neuvařili. 

Co si budem…jednou rukou jsme už málem vytáčeli číslo do Bohnic. Ale notak! My se přece nevzdáváme! Sice za vlast padly hektolitry kávy a trocha vyškubaných vlasů, ale řešení je na světě! Vymazlili jsme i přepravní balení do nejmenšího detailu. 

Hazejte si s krabicí, jak chcete a přesto pralinky přijdou stejně úhledné, jako, když od nás odcházely.

ZAPNĚTE SI PÁSY, JEDEME Z KOPCE!

Jakmile jsme odladili všechny počáteční mouchy v provozu, naskočili jsme rovnou do vánočního maratonu! Objednávek bylo tolik, že nám nestačily vlastní ruce. Museli jsme si “vypůjčit” i pár cizích :). Nakonec bylo v našem skladu přes třicet pomocníků a chvílemi jsme vlastně ani nestíhali registrovat kolik nás tam bylo. Zkrátka opravdový včelí úl! Bzučeli jsme jeden přes druhého, ale přesto vše běželo jako na drátkách.

EVOLUCE NEBO REVOLUCE ?!

Poučili jsme se z chyb, kdy nám v tom největším tlaku došly zásoby krabiček/obalů a museli jsme vymyslet plán B. Sháněli jsme je snad po všech čertech. Zachránili nás až v Itálii!

Jelikož jde všechno kupředu, tak jdeme i my. Ne, že bychom museli, ale především chceme! Posouvat nás a naše produkty jiným a neokoukaným směrem. Tak abychom Vám přinesli jen to nejlepší.

Proto jsme našli tiskárny a papírny s neuvěřitelnými výrobními procesy, stroji, zkušenostmi a hlavně kapacitou! Ale v čem spočívá ta revoluce, ptáte se? 

Pro nás jsou pralinky něco jako šperk, který ale můžete sníst! A na takový šperk, zkrátka obyčejná krabička nestačí. Šli jsme až na hranu, kde se čokoláda prolíná s módou. Vytvořili jsme zbrusu nové edice obalů, které jsou tak úplně odlišné od všech, které jsme kde viděli. 

Náš příběh tímto nekončí