Bonboniéra 21ks pralinek - Višně v čokoládě

Slaďoučký višňový likér s višněmi v jedinečné hořké čokoládě.
Produkt již není v prodeji.

LEPŠÍ NEŽ KDY DŘÍV!

Višně v čokoládě měla snad každá dáma ve své domácnosti. Ale postupem let se vytráceli. My je opět přinášíme mezi vás, a to lepší než kdy dřív. Ochutnáte jednu a nebudete chtít přestat. A co víc… v každé pralince najdete krásně šťavnatou višni zalitou višňovým krémem doplněný o kapku koňaku.

S naprostou lehkostí se rozplyne na jazyku, ale přesto si plně vychutnáte všechny tóny a chuť. A pokud si chcete višně opravdu vychutnat, tak se dokonale doplňují s šálkem dobré a horké kávy.

DÁREK PRO DÁMY ČI PÁNY

Ať už si rádi smlsnete na kvalitní čokoládě, marně si lámete hlavu čím doplnit obvyklou květinu ke svátku a narozeninám či chcete potěšit někoho blízkého. Tak s višněmi vedle rozhodně nešlápnete. Potěší všechny opravdovou dámu a nepohrdne jí snad žádný gentleman.

Další informace

Minimální trvanlivost pralinek je 60 dní od data odeslání Vaší objednávky. Skladujte pralinky nejlépe při teplotách 16-20°C v temnu a vlhkosti do 60%.

Hmotnost: 260g

Složení:

Čokoláda: Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma.

Náplň: Višně, višňový likér, glukózový sirup, kyselina citrónová, šťáva z hroznového vína, oxid siřičitý

Barvivo: Karamel, anthokyany

Obsah kakaové hmoty: Pokud není uvedeno jinak nejméně: Hořká čokoláda – 57%, Mléčná čokoláda – 34%, Bílá čokoláda – 28%
Výrobci: Malé české čokoládovny. Všechny pralinky jsou čerstvě vyrobeny v CZ pro společnost Don COCO CZ s.r.o.

Položit dotaz k produktu

Vybíráme jen to nejlepší

Vybíráme pro Vás ty nejúžasnější pralinky z těch nejlepších malých českých čokoládoven tak, abyste mohli ochutnat to nejlepší z od těch nejlepších. Dokonalé kombinace chutí opravdových mistrů.

Jen kvalitní suroviny

Dbáme na to, aby byly naše pralinky vyrobeny z těch nejlepších surovin. Základem je kvalitní čokoláda, která je doplněna jedinečnou náplní tak, aby dohromady vytvořily dokonalou kombinaci chutí.

Dokonalé zpracování

Naše bonboniéry jsou exklusivní záležitost, a proto dbáme na jejich dokonalé zpracování. Hledáme smysl v každém detailu. Vše musí být perfektní. Naše bonboniéry vyrábějí ty nelepší české firmy.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Mám dát bonboniéru pro jistotu do lednice?

Pralinky do lednice určitě nepatří. Čokoláda se rozpouští při teplotách nad 28°C, takže stačí mít bonboniéru uloženou mimo sluníčko pěkně v temnu.

Potřebuji pralinky jako dárek až za měsíc. Můžu je koupit již teď?

Vytvořte si objednávku a do poznámky napište na jaký termín pralinky potřebujete doručit nebo zašlete objednávku až to bude aktuální. Chceme Vám zaručit čerstvost těchto báječných pralinek, a protože naše malé čokoládovny vyrábí z těch nejlepších surovin, dlouhodobé skladování jim nesvědčí.

Mohlo by se Vám také líbit