Pomerančové plátky v hořké a mléčné čokoládě

Vychutnejte si úžasnou krabičku plnou lahodných pomerančových plátků v hořké a mléčné čokoládě.
Produkt již není v prodeji.
Vyzkoušejte také

Západ letního slunce

Léto pomalu odchází a my se už nemůžeme dočkat, jak se začne vše kolem nás krásně měnit. Koruny stromů začínají vykreslovat úžasnou atmosféru přicházejícího podzimu a my se jej už nemůžeme dočkat. Pro toto krásné období jsme si pro Vás připravili něco speciálního. Plátky kandovaných pomerančů, které se pomalu máčejí v mléčné nebo hořké čokoládě.

Čokoláda a pomeranče

Slaďoučké pomerančové plátky, kandované a zalité tou nejlepší čokoládou jsou neuvěřitelným požitkem. Kdo nevyzkoušel, neuvěří, že tato kombinace pomerančů a čokolády může navodit nadpozemský pocit.

Ještě jste pomeranče v opravdové čokoládě nezkusili? Věřte nám, jakmile ochutnáte, již je budete chtít pořád.

Další informace

Minimální trvanlivost pomerančových plátků je 60 dní od data odeslání Vaší objednávky. Skladujte pomerančové plátky nejlépe při teplotách 16-20°C v temnu a vlhkosti do 60%.

Hmotnost: 490g

Složení:

Čokoláda: Mléčná čokoláda – obsah kakaa nejméně 34% % (cukr, kakaové máslo, sušené polotučné mléko, kakaová hmota, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma).

Náplň: Pomerančová kůra, glukóza – fruktóza, sirup, cukr, kyselina citrónová.

Obsah kakaové hmoty: Pokud není uvedeno jinak nejméně: Hořká čokoláda – 57%, Mléčná čokoláda – 34%, Bílá čokoláda – 28%
Výrobci: Malé české čokoládovny. Všechny pralinky jsou čerstvě vyrobeny v CZ pro společnost Don COCO CZ s.r.o.

Položit dotaz k produktu

Vybíráme jen to nejlepší

Vybíráme pro Vás ty nejúžasnější pralinky z těch nejlepších malých českých čokoládoven tak, abyste mohli ochutnat to nejlepší z od těch nejlepších. Dokonalé kombinace chutí opravdových mistrů.

Jen kvalitní suroviny

Dbáme na to, aby byly naše pralinky vyrobeny z těch nejlepších surovin. Základem je kvalitní čokoláda, která je doplněna jedinečnou náplní tak, aby dohromady vytvořily dokonalou kombinaci chutí.

Dokonalé zpracování

Naše bonboniéry jsou exklusivní záležitost, a proto dbáme na jejich dokonalé zpracování. Hledáme smysl v každém detailu. Vše musí být perfektní. Naše bonboniéry vyrábějí ty nelepší české firmy.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Mám dát bonboniéru pro jistotu do lednice?

Pralinky do lednice určitě nepatří. Čokoláda se rozpouští při teplotách nad 28°C, takže stačí mít bonboniéru uloženou mimo sluníčko pěkně v temnu.

Potřebuji pralinky jako dárek až za měsíc. Můžu je koupit již teď?

Vytvořte si objednávku a do poznámky napište na jaký termín pralinky potřebujete doručit nebo zašlete objednávku až to bude aktuální. Chceme Vám zaručit čerstvost těchto báječných pralinek, a protože naše malé čokoládovny vyrábí z těch nejlepších surovin, dlouhodobé skladování jim nesvědčí.

Mohlo by se Vám také líbit