Taštička plná lásky Mi Amore

Tato elegantní taštička je vyvedena v exkluzivním designu a v nesmrtelně černo-zlaté kombinaci, se kterou nikdy nešlápnete vedle.
1 190 Kč
Skladem
Vyzkoušejte také

Vychutnejte si Valentýn

Nejen na Valentýna platí, že láska prochází žaludkem. Ale v tento den to platí dvojnásob. Proto není lepší způsob, jak vyjádřit své city, než valentýnskou taštičkou naplněnou po okraj sladkými a čokoládovými gesty.

Plná sladkých momentů

Najdete v ní sadu pralinek, které vytvoří tu správnou romantickou atmosféru, sametovou tabulku čokolády ve zlatém závoji, křupavé mandle v malinovém prachu, sladkou horkou čokoládu na zahřátí i těch nechladnějších srdcí a jako bonus je v každé taštičce přibaleno velké růžové srdce naplněné jahodami až po okraj.

Další informace

Minimální trvanlivost pralinek je 60 dní od data odeslání Vaší objednávky. Skladujte pralinky nejlépe při teplotách 16-20°C v temnu a vlhkosti do 60%.

Výrobci: Malé české čokoládovny. Všechny pralinky jsou čerstvě vyrobeny v CZ pro společnost Don COCO CZ s.r.o.
Obsah kakaové hmoty: Pokud není uvedeno jinak nejméně: Hořká čokoláda – 57%, Mléčná čokoláda – 34%, Bílá čokoláda – 28%

Položit dotaz k produktu

Vybíráme jen to nejlepší

Vybíráme pro Vás ty nejúžasnější pralinky z těch nejlepších malých českých čokoládoven tak, abyste mohli ochutnat to nejlepší z od těch nejlepších. Dokonalé kombinace chutí opravdových mistrů.

Jen kvalitní suroviny

Dbáme na to, aby byly naše pralinky vyrobeny z těch nejlepších surovin. Základem je kvalitní čokoláda, která je doplněna jedinečnou náplní tak, aby dohromady vytvořily dokonalou kombinaci chutí.

Dokonalé zpracování

Naše bonboniéry jsou exklusivní záležitost, a proto dbáme na jejich dokonalé zpracování. Hledáme smysl v každém detailu. Vše musí být perfektní. Naše bonboniéry vyrábějí ty nelepší české firmy.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Mám dát bonboniéru pro jistotu do lednice?

Pralinky do lednice určitě nepatří. Čokoláda se rozpouští při teplotách nad 28°C, takže stačí mít bonboniéru uloženou mimo sluníčko pěkně v temnu.

Potřebuji pralinky jako dárek až za měsíc. Můžu je koupit již teď?

Vytvořte si objednávku a do poznámky napište na jaký termín pralinky potřebujete doručit nebo zašlete objednávku až to bude aktuální. Chceme Vám zaručit čerstvost těchto báječných pralinek, a protože naše malé čokoládovny vyrábí z těch nejlepších surovin, dlouhodobé skladování jim nesvědčí.

Mohlo by se Vám také líbit